Değerli saç bakım okurlarımız; keratin botox ürünleri başlığını attığımız bu makalemizde saçlarımız ne tür durumlarla karşı karşıya kaldığında bu ürünlere başvurmalıyız, keratin botox ürünleri üzerine araştırma yaparken nelere dikkat etmeliyiz, gelin hep birlikte irdeleyelim.

Öncelikle keratin botox ürünleri dedik, fakat keratin nedir, ne iş yarar, önce bunları cevaplayalım. Keratin, saçlarımızın yapısında %72 oranında bulunan en önemli proteindir. Dolayısıyla büyük oranda saçlarımızda bulunup, saçlarımızı beslediğinden bu keratin proteinleri için saçlarımızın hammaddesidir de diyebiliriz.

Saçlarımızın hammaddesi olduğundan dolayı da bu proteinlerin yapısında bozulmalar yahut eksilmeler meydana gelirse, saçlarımızda mat, kopuk, kırık, cansız görünümler oluşabilir. Hatta ve hatta dökülmeler bile meydana gelip, oldukça can sıkıcı bir hâl alabilir. Peki keratini saçlarımızdan eksilten ya da yapısını bozan durumlara da bir göz atalım.

Hava kirliliği, kirli su, yağmur, rüzgar gibi doğanın neden olduğu faktörler,

Röfle, fön, perma, platin, boyama gibi ısıl ya da kimyasal saç işlemleri,

Düzensiz beslenme sonucu vücutta meydana gelen protein, vitamin, mineral eksikliği,

Stres, sigara, hormonal bozukluklar vs. vs. vs.

Bu durumların saçlarımızda oluşturduğu olumsuz etkiler karşısında saçlarımızın imdadına keratin botox ürünleri yetişecektir fakat bu ürünleri seçmeden önce oldukça dikkatli olmalıyız. Çünkü piyasada keratin botox ürünleri ismi altında yer alan ürünlerin geneli formaldehit, paraben, tuz, sülfat gibi kimyasal ya da sentetik maddeler içerdiklerinden ötürü hem saçımız hem sağlığımız açısından geri dönüşü olmayan problemlerle başbaşa bırakabilirler.

Bu nedenlerden dolayı keratin botox ürünleri hakkındaki araştırmalarımızı dikkatle yaptıktan sonra kimyasal içermediği gibi %100 doğal, saf, katkısız olmasına da dikkat etmeliyiz.

Liquid Keratin botox ürünleri gerek saç uzmanlarınca, gerekse de uzman dermatologlarca tavsiye edilmektedir. Ayrıca Liquid Keratin botox ürünleri zorlu ürün testlerine tabi tutulup, Organik Sertifikası almaya hak kazanarak, kimyasal içermediği gibi %100 doğal olduğunu kanıtlamıştır.

Liquid Keratin botox ürünleri hem ulusal hem de uluslarası patenlerle kullanıcıları çifte güvence ve kalite arz etmektedir. Sizler de Liquid Keratin botox ürünleri üzerinde araştırma yapıp, kısa sürede elde ettikten sonra saçlarınızdaki mucizevi değişimleri görebilirsiniz.

En güzel saçlar sizlerin olsun..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir